پیام مدیر عامل

تلاش مدیدیت شرکت سپهر پویا پرشین بر این است که با توجه به مشتری مداری با سعی در ارتقای کیفیت خدمات و رضایت مصرف کنندگان و مشتریان محصولات شرکت را همواره در اولویت قرار دهد و کیفیت تولیدات و خدمات خود را نه به عنوان شعار بلکه به عنوان یک باور برای خود سرلوحه سیاست توسعه قرار دهد.

در این راستا هدف نهایی ما جلب رضایت مشتری از لحظه تحویل سفارش گرفته تا تولید و مهمتر از آن خدمات پس از فروش و پشتیبانی از تولیدات شرکت می باشد.

در این میان شرکت سپهر پویا پرشین با توجه به سابقه فعالیت در تولید شومینه و کولر آبی با داشتن تجارب مفید در این زمینه همواره سعی نموده نه تنها کیفیت تولید بلکه کیفیت خدمات پس از فروش را همیشه مد نظر داشته باشد.

امیدواریم این تجربه در تولید و پخش و خدمات پس از فروش این شرکت ما را در جلب رضایت هر چه بیشتر و روز افزون موفق نماید.

سپهر پویا پرشین(بهکاران)

شرکت سپهر پویا پرشین فعالیت خود را از سال 1387 و با تولید بهکاران در زمینی به مساحت 20000 مترمکعب و باتعداد 6سالن تولید، در تبریز -شهرک کجوار شروع به فعالیت نمود. این شرکت با استفاده از دستگاه های مدرن با آخرین تکنولوژی و به کار گیری نیروهای متخصص و با تجربه، محصولی با کیفیت و قیمت مناسب تولید می کند.

شرکت سپهر پویا پرشین در سال 1387با اجرای تمامی استانداردها، موفق به اخذ گواهی نامه های استاندارد ملی/بین المللی با نام بهکاران ارائه  شد و در حال حاضر محصولات خود را طبق این استاندارد تولید و روانه ی بازار می کند.

ارائه خدمات به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

چرا ما؟

شرکت سپهر پویا پرشین به تولید و ارائه محصولات با نام تجاری بهکاران  می پردازد. برتری سپهر پویا پرشین و موفقیت در بازارهای رقابتی، نتیجه ویژگی های مهم زیر است:

– نیروی انسانی متخصص و کارآمد

– ظرفیت بالای تولید

– تولید بر اساس نیاز یا سفارش مشتری

– کیفیت برتر تولیدات

– خدمات فنی و پشتیبانی در سراسر کشور

– تولید مطابق با استاندارد

– قیمت مناسب

– ارسال به سراسر کشور

– تنوع بی نظیر محصولات